Najlepsze marki „naturalne” w Indiach

Oto podstrona: 0


Zarówno ja, jak i ja, całkowicie odmienieliśmy naturalność w zakresie pielęgnacji skóry i włosów. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat zdałem sobie sprawę, że potrzeba dużo badań i czasu, a nawet wiary, aby wyłonić produkt, któremu możesz zaufać swojej skórze i włosom. Kontynuuję moje wysiłki, aby zakwalifikować kilka spośród wielu naturalnych marek dostępnych na rynku. Ja i mój piękny zespół CB wypróbowaliśmy w tym roku ponad 120 produktów 60 marek, aby znaleźć się na końcowej liście poniżej. Niektóre marki z ubiegłego roku, które nie skłoniły go do ponownego uczestnictwa, ale w większości większość marek, które wypróbowaliśmy, pojawiły się na rynku po raz pierwszy. Oczywiście mówi wiele o segmencie produktów naturalnych, a wiele marek wydaje się próbować wypełnić tę lukę.

To mój wysiłek, aby przekonać każdego, kto używa HUL, P&G lub innej popularnej marki w ich codziennym życiu, nie zastanawiając się nad tym. Twoja skóra potrzebuje uważności tak samo jak brzuch.

Poniższa lista marek stosuje etyczne środki produkcji, są wolne od szkodliwych dodatków (olej mineralny, silikon, GMO, DEA, ftalany, barwniki / substancje zapachowe syntetyczne, parabeny, SLS itp.) I mają naturalne środki konserwujące w możliwym zakresie. Olejki eteryczne są ekstrahowane przez destylację z parą wodną, ​​a oleje nośnikowe metodą tłoczenia na zimno. Większość produktów jest wystarczająco dobra do jedzenia!

Należy jednak pamiętać o następujących kwestiach:

* To NIE jest artykuł sponsorowany, co oznacza, że ​​nie zarabia mi się za prezentowanie jednej marki nad drugą. Zachęcamy do sprawdzenia krzyżowego z markami, o których mowa (lub tymi, które tego nie zrobiły).

* Nie oznacza to, że marki, które tego nie zrobiły, nie są wystarczająco dobre - po prostu prawdopodobnie produkt, którego próbowaliśmy, nie przypadł nam do gustu.

* Gwarantuję tylko produkty, które wypróbowaliśmy ja i mój zespół. Jeśli chciałbyś wypróbować inny produkt tej samej marki, a idealnie byłoby w porządku, poprosiłbym Cię o skorzystanie z własnego osądu.

* Przeprowadziłem obszerne osobiste rozmowy z każdym właścicielem / kierownictwem wyżej wymienionych marek i chyba, że ​​nie czułem się na wysokim poziomie komfortu i pewności, że ich tu nie ma. Należy jednak pamiętać, że osobiście nie odwiedziłem żadnego z ich obiektów.

* Zawsze sprawdzaj pod kątem alergii, ponieważ naturalny nie oznacza, że ​​nie ma alergii.

* Nie oczekuj magicznych rezultatów. Rzeczywiście, naturalne produkty zajmą trochę czasu, aby cofnąć działanie produktów obciążonych chemikaliami, których rażąco używaliśmy przez ostatnie kilka dziesięcioleci. Przez pewien czas widzę w mojej skórze świat różnic i całkowicie polecam to uczucie!

* I wreszcie, nic nie może zastąpić dobroci przygotowywania produktów do pielęgnacji skóry w domu lub uprawy własnych warzyw, więc ten artykuł ma sens tylko wtedy, gdy nie możesz zrobić tego powyżej.